Centrum Edukacyjno – Szkoleniowe ALFA

Adres:

ul. Żórawskiego 5, lokal 24 - II p., 06-400 Ciechanów

Kultura bezpieczeństwa

Źródło: Mateusz Cudnik

Żadna firma nie jest w stanie realizować solidnego programu poprawy bezpieczeństwa bez odpowiedniej kultury u podstaw. Kultura bezpieczeństwa to coś więcej niż tylko pogadanki o bezpieczeństwie i organizowanie szkoleń BHP. Kultura bezpieczeństwa jest integralną częścią wszystkich wykonywanych działań w firmie, od prostych zadań biurowych po niebezpieczne prace przy maszynach albo wykonywane na wysokości.

Więcej “Kultura bezpieczeństwa”

Zdarzenie potencjalnie wypadkowe – czym jest i dlaczego warto je analizować?

Źródło: Mateusz Cudnik

Zdarzenie potencjalnie wypadkowe to termin, który często pojawia się w kontekście bezpieczeństwa i higieny pracy. Ale co dokładnie oznacza to pojęcie? Czym zdarzenie potencjalnie wypadkowe różni się od wypadku przy pracy? Warto zgłębić te kwestie, aby lepiej zrozumieć, jak można zapobiegać potencjalnym zagrożeniom w miejscu pracy i kreować bezpieczniejsze miejsce pracy.

Więcej “Zdarzenie potencjalnie wypadkowe – czym jest i dlaczego warto je analizować?”

Dlaczego warto brać udział w szkoleniach

🌟📚 Jak szkolenia mogą pomóc w rozwoju zawodowym? 📚🌟
Szkolenia stanowią niezwykle ważny element rozwoju zawodowego każdej osoby. Dzięki nim możemy poszerzać swoje umiejętności, zdobywać nową wiedzę oraz podnosić swoje kompetencje. To doskonała okazja do podnoszenia swoich kwalifikacji i stawania się coraz bardziej konkurencyjnym na rynku pracy.
Więcej “Dlaczego warto brać udział w szkoleniach”

Nowa ustawa o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych

8 stycznia 2019 roku projekt ustawy o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych został przyjęty przez Radę Ministrów. 11 stycznia został przekazany do Parlamentu. W procesie legislacji pozostały już tylko głosowanie w Sejmie i Senacie oraz podpis Prezydenta. Przepisy zaczną obowiązywać 6 miesięcy po ogłoszeniu Ustawy w dzienniku ustaw.

Więcej “Nowa ustawa o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych”